Категорії

"Я проти туберкульозу"

  24 березня  в Україні відзначається всеукраїнський день боротьби із захворюванням на туберкульоз.

23 березня в районному будинку культури відбувся захід присвячені цій події. Лікар - фтізіатр  Середино-Будської центральної районної лікарні Тетяна Осипенко розповіла життєво-важливу інформацію: історію виникнення, дію хвороби, статистику захворювання, клінічні форми та профілактику туберкульозу. Свою розповідь вона супроводжувала ілюстрованими матеріалами.  Також на екрані було продемонстровано документальну стрічку про шкоду та засоби боротьби з недугою. 

В фойє районного будинка культури була організована тематична виставка малюнків учнів ЗОШ №1 та ЗОШ№2. За найкращий малюнок заступник голови районної державної адміністрації, голова координаційної ради з питань туберкульозу, ВІЛ інфекції, СНІДу та боротьби з наркоманією  Ольга Черепньова нагородила подарунками.

  В концертній програмі прийняли участь солісти районного будинку культури Даша Лиско, Марина Махоня, Микола Федотов, та член  творчого клубу «Часопис» Галина Майорова  , а та організовано благодійний збір коштів для незахищених верств населення Середино-Будського району.