Категорії

Ключ до дитячих сердец

   Щороку на початку літа ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей . День захисту дітей – це одне з традиційних свят, яке люблять і з нетерпінням очікують діти. Адже дитинство - найщасливіша, найрадісніша пора. Вже котрий рік поспіль працівники дитячої  бібліотеки проводять різноманітні заходи в святковий день  для дітлахів на дитячому майданчику «Казка». Не залишилися осторонь і цього року. І хоча в цьому році День захисту дітей видався похмурим , але на душі у малечі було радісно.  Неабияких зусиль доклали працівники дитячої  районної бібліотеки  до того, щоб дітвора відчула справжнє свято: організували цікаві заходи, підготували сюрпризи і призи, прикрасили різнокольоровими кульками майданчик.

Розпочалося свято з конкурса малюнка на асфальті «Я малюю радість».

Юні художники з великим захопленням  малювали дружбу, літо, сонце і небо.  Всі учасники конкурса  були нагороджені солодкими призами.

Свято «Цей день на планеті хай щастям сія» продовжилося театралізовано-ігровою виставою «Місто Дитинства». Головні герої разом з дітьми відправилися в казкову мандрівку.Працівники бібліотеки з’являлися перед глядачами в образах Літа, бджоли Майї, клоунів Льолі і Болі,художника Клякси та Враки-Забіяки.Казкові герої загадували загадки,танцювали,проводили різноманітні конкурси.    

      Яскравим та захоплюючим моментом розважальної програми став сюрприз   – «феєрверк» із повітряних кульок, що запалив на обличчях і в серцях дітей нестримну радість. Завершенням заходу стали щиросердні вітання і вручення солодких подарунків.

«Місто Дитинства» завітало до діточок сел Чернацьке,Голубівка та Кам’янка.  

Також очікуваними гостями дитяча бібліотека була у пришкільних таборах ЗОШ №1 і №2.       

  З задоволенням працівники бібліотеки  зустрічали дітей біля приміщення бібліотеки, де  відкрився літній читальний зал. На свято  «Щоб сонце світило дітям, а діти всміхались   йому», яке відбувалося під відкритим небом, завітали маленьки читачі. Бібліотекарі  проводили ігри,  вікторини, загадки,конкурси.  Кмітливість  дітки проявили  змагаючись у ерудит-вікторині «Знаю все на світі», літературному міксі «Відгадай героя», грі «Чарівний мішечок» .  Програму доповняли веселі забави, рухливі ігри, під час яких учасники змагалися між собою у спритності. Дітям дуже сподобався «Читальний зал» на відкритому просторі. 

    Також бібліотекарі спільно з читачами підготували промо-акцію «Я люблю бібліотеку». Від дітей приймаються відгуки про найулюбленіші прочитані книги, якою має бути сучасна бібліотека та побажання працівникам бібліотеки .  

 Канікули тривають, і тому багато цікавого ще попереду.