Категорії

Наказ про порядок складання та опрацювання запитів на публічну інформацію у відділі культури

 

 

 

 

 

 

 

СЕРЕДИНО – БУДСЬКА   РАЙОННА   ДЕРЖАВНА   АДМІНІСТРАЦІЯ

СУМСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ   КУЛЬТУРИ 

 

 

22.05.2017                                       НАКАЗ                                   29- ОД

 

 

Про порядок складання

та опрацювання запитів

на публічну інформацію у

відділі культури

 

 

Відповідно до статей 6,39  Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 5 травня 2011 року №548/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05. 2011 № 583 «Питання виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації" в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади», від 21.11. 2011 № 1277 «Питання системи обліку публічної інформації» , на виконання розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 21.03.2016 № 137-ОД , розпорядження голови Середино-Будської районної державної адміністрації від 25.03.2016 № 74-ОД «Про затвердження Порядку організації роботи із забезпечення доступу до публічної інформації у райдержадміністрації», розпорядження міського голови від 29.01.2016 № 3-ОД «Про затвердження остаточної назви вулиць та провулків в населених пунктах Средино-Будської міської ради»з метою забезпечення права на доступ до інформації, яка знаходиться у володінні  відділу культури  Середино-Будської  районної  державної адміністрації

НАКАЗУЮ:

        1.Затвердити:

        1.1  Порядок складання,подання та розгляду запитів на публічну  інформацію до відділі культури Середино-Будської  районної  державної адміністрації (додається).

           1.2  Форму письмового запиту на отримання публічної інформації, розпорядником якої є  відділ культури Середино-Будської   районної   державної адміністрації (додається).

           2. Визначити кабінет № 3 відділу культури Середино-Будської   районної державної адміністрації місцем для роботи запитувачів із документами, що містять публічну інформацію.

  3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

 

Начальник відділу                                                                           В.О.Лиско